| Salahadin73 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niste carti despre mentalism,sugestie, limbajul trupului etc etc?

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

"Maitreyi" - Mircea Eliade

| TofanCristi a răspuns:

Limbajul Trupului.

| emily27ro a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/8293701/Limbajul-Trupului-Carte-Allan-Pease o poti citi direct de pe site sau o descarci.

| Shafters_Artick_1991 a răspuns:

Hmmm...Stii eu ma ocup cu asa ceva.Am 15 ani si 150 IQ adica mai pe scurt ai nevoie de IQ mare citeste cartii de psihologie eu iti recomand si aventura de ex Winnetou eu pot manipula/hipnotiza lume foarte lejer..Aflu ce vreau cand vreau..Nu pot fii mintit stii ai putea face si tu asta.Dar eu ma ocup de 4 ani cu asa ceva adica practic de 6 ani 2 am invatat iar dupa am devenit "addept" daca vrei ceva citeste/uitate la un serial The Mentalist inveti multe in fiecare episod doar daca esti atent daca te ajuta da-mi fundita.