| CalinPop a întrebat:

Imi ziceti si mie niste povesti de groaza cele mai infricosatoare funda

Răspuns Câştigător
| absurd a răspuns:

Scoalahappy o zi extrem de grea, obosit peste masura iar lectia 5, 6, 7 fizica, chimie si matem.Din care la 2 evaluare iar la una asistentahappy

3 răspunsuri:
| CalinPop explică:

Nu m-ai ajutat cu nimic nu-ti dau funda

| Dr4gos a răspuns:

Iti zic eu una tare.
Google.

| BloodQueen a răspuns:

Aaa...acum trei ani(sau cati vrei), intr-un oras retras, o familie se muta intr-o casa ciudata, dar fara probleme.Intr-o noapte parintii trebuiau sa plece la o nunta, fetita ramanand singura acasa.Ea avea doar 10 ani, dar nu avea teama.Afara era bezna, iar fetita pe nume Adina s-a pus in pat sa doarma.In timp ce statea in pat nu vedea nimic in camera, dar auzea zgomote in pivnita.Netemanduse,se dadu jos din pat si parca un aer rece o cuprinse la picioruse, ca un suflu.Coborand scarile,voci infricosatoare se auzeau din colturile camerelor,ca rasetele. Ajungand in fata usei pivintinii,fetita deschise dintr-o data usa,iar dintr-o data un aer rece a iesit din pivnita, lasand urme vinete pe trupul fetitei.Ea cobori jos, tot mai jos, in final ajungand pe cimentul rece cu piciorusele desculte.O umbra a aparut dintr-o data in fata ei, razand. Fetita se sperie foarte tare.Umbra se transforma intr-un baietel, mic, alb la fata, cu o expresie de demon insetat de suflete.Baietelul s-a apropiat de Adina, luand-o de manuta.Usa pivnitei s-a tranatit dintr-o data, ramanand o bezna totala.Parintii Adinei au ajuns acasa, auzind din pivnita tipete de ajutor.Incercand sa deschida usa, un aer puternic i-a trantit de perete, lasandu-i inconstienti cateva minute.Cand s-au trezit, usa era larg deschisa, iar mana fetitei se vedea intinsa pe jos, sangerand.Cand cei doi parinti au vazut mana, s-au apropiat de ea, iar cand au vazut-o toata plina de sange si taiata, se speriara foarte tare.Din pivnita urca baietelul taranduse spre cei doi, posedandu-i.Acea casa a ramas neatinsa de cativa ani. Sper ca te-am ajutat; D