| Tokha a întrebat:

BUna.Imi ziceti si mie niste povesti de groaza sau legende infricosatoare? Ms fundita

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Povestea lui dracula care aproape orice roman o cunoaste, eu prefer mai mult 2º razboi mondial mi-a placut cum a fost pacat ca au pierdut germanii

| LoLLyPoP_2261 a răspuns:

Poi eu stiu una si e realaaaa...cica la o batrana ff credincioasa ia intrat cel rau in casa si tot o chinuia sa renunte la credinta...stabunica mea mi-a povestit ca la femia aia in casa nu se mai aprindea nici o lumanare nimic.
Sau o femeie vedea umbre si noaptea i se zgataia noptiera i se blocau usilee.si intr-o noapte s-a uitat in oglinda la ora 12 si l-a vazutworried