Întrebare recomandată | andreiuscateodoraiordachelove a întrebat:

Iti place sa citesti?

Răspuns Câştigător
| ankadella a răspuns:

Face parte din mine.

18 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Da.

| FadetoBlack a răspuns:

Categoric, da!

| Aberdeen a răspuns:

Da, da, da.
acum nu dramatizes sau ceva, dar sincer, nu as vedea decat o lume mototona si plictisitoare fara de carti si lecturawinking

| Euletitia a răspuns:

Buna! da, imi place foarte mult sa citesc... lectura e principalul meu hobby. Dar tie?

Răspuns utilizator avertizat
| Almássy a răspuns:

Da si ''uneori imi este mila de oamenii care nu citesc o carte pentru ca ei refuza sansa de a mai traii o viata ''

| pci27 a răspuns:

Da, foarte mult.

| YangMin a răspuns:

Da.Cititul e pasiunea mea happy

| LeeMinHo00 a răspuns:

Da,mai citesc din cand in cand.

| dragutza9 a răspuns:

Mie cu siguranta.Eu cred ca daca nu ar exista carti lumea ar fi plictisita si lipsita de creeatie, talent si creeativitate.Cartile sunt cele care ne fac fericiti(unii nici nu stiu ce e aceea o carte).Tie iti place sa citesti?

| minz156 a răspuns:

Dap

| Danielaaaaaaaa a răspuns:

Da mie una imi place sa citesc.

| ZzzAlexandraZzz a răspuns:

Da... happy