| Andreearomina14 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu vol 2 din iubire periculoasa de Georgianaa Sandu?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Din cate am cautat fugitiv acest titlu, numai este pe stocuri la librariile online. Nici in format PDF pe siteuri de specialitate nu se gaseste de descarcat intreaga ci doar un demo de 9 pagini

Ce zice pe net despre publicarea cartilor autoarei:

In prezent, toate volumele ei se găsesc doar în format electronic pe Google Play, Apple Store și Wattpad.
Republicarea cărților tipărite va avea loc la începutul anului 2024, la o nouă editură.