| Szendrey_Raluca_2001 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva la un text argumentativ?

5 răspunsuri:
| Gurgău_Cristian_1999 a răspuns:

Buna!
Sigur ca da.
Poti sa-mi oferi mai multe detalii?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe aici nu se fac teme scolare: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#12

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

In opinia mea site-ul TPU este un site conversational in care oamenii intra atunci cand au o nelamurire despre lucruri uneori banale, cand au o problema pe care nu o pot rezolva avand nevoie de sfaturi, sau pur si simplu vin aici doar pentru a conversa.
In primul rand site-ul TPU nu este un site pentru teme scolare, el fiind conceput pentru o gama larga de oameni ce au nevoie de sfaturi ce vizeaza activitatile zilnice si problemele din viata de zi cu zi, iar pentru asta exista anumite categorii de intrebari pe TPU, iar intrebarea ta nu se incadreaza in niciuna, fara suparare bro...
In al doilea rand exista o multime de site-uri care sunt facute pentru asa ceva, nu pot sa dau nume pentru ca asta ar insemna sa fac reclama.
In concluzie sper ca te-am ajutat cu un text argumentativ laughing)

| ConnorRK800 a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Wtf rolling on the floor

| Bizon95 a răspuns:

Life issa 8lTCH and we are the clients
argumente si dovezi:
de cati oameni feCiRiti si multumiti SERIOS de propria viata ai auzit tu?
ieri am stat 30 mins sa vina maxi-taxi de auchan, iar de la auchan am stat 1h pentru ca una dintre masini de pe traseul meu era la reparat
si alte GHINIOANE cu care ne trateaza viata

ultimul argument, vii pe TPU cu o tema si toti iti raspund cu, katerinka tongue... pentru ca e impotriva regulilor tongue