| Daria7238Dragutza a întrebat:

Maine dau teza la romana! Dati-mi modele de teza cls 7 sem 1!

Răspuns Câştigător
| adp a răspuns:

In general trebuie sa stii caracterizarea sau genul liric(eu am mereu asa ceva, din cls a 5-a), si probabil fonetica sau gramatica.Incearca sa cauti prin caiet ce ai, iar daca iei nota mica am auzit ca poti face contestatie laughing

5 răspunsuri:
| Simon a răspuns:

Bafta!

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Caută pe net ca vei găsi repede.

| Sn4k3 a răspuns:

Invata ce-i in caiet si din ce v-a spus profa voastra ca va da (daca v-a spus), fiecare profesor da teza asa cum vrea, nu e ca si examenul sau altceva sa ai modele.

| Daria7238Dragutza explică (pentru adp):

big grin din gen liric am avut+inca cateva exercitii nu a fost greu tongue