| RoOoZ a întrebat:

Ati dat teza la romana si matematica? Eu am dat. Ce modele de teza ati avut?

Răspuns Câştigător
| AlWaYsSmYlE a răspuns:

Da am dat la romana fiind cls a 8 a diriga ne-a dat ceva inspirat din examenele pentru admiterea la liceu ne-a dat niste fraze cu subordonate + o opera din cls 5-8 la alegere pentru a o caracteriza si a o comenta la matematica dau maine si cred ca si profa de mate o sa ne dea tot ceva inspirat din examene:d

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Eu nu am dat inca.

| winchesters a răspuns:

Eu am dat doar la romana.
La mate urmeaza sa dau chiar miercuri.
Mentionez sunt a 8-a asa ca am avut 2 subiecte, a cate 5 exercitii si cate o compunere la fiecare subiect. [La romana]