| minnie91 a întrebat:

Merita a fi citita cartea Inferno Dan Brown?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine-nteles! Dan Brown si Stephen King, preferatii! big grin

| sweetys a răspuns:

Merita. Merita sa vezi si filmul. La fel si Codul lui da Vinci si Inger si demon. Le-am citit si am vazut filmele care au fost facute dupa aceste carti si cel mai mult mi-a placut Inger si demon. Ti le recomand pe toate.

| Kogaion a răspuns:

Merita, este o carte buna, dar eu iti recomand Divina Comedie a lui Dante, este o capodopera si din cate am inteles, Dan Brown s-a inspirat din opera lui Dante.

| Magda211102 a răspuns:

Merita pe deplin.E magnifica pentru mai multe detalii vezi linkul https://fanfantasysite.wordpress.com/......dan-brown/