| AvalohAlyn a întrebat:

Merita ascultat audiobookul "Cum sa ajungi la pacea interioara" de Eckhart Tolle dar si cel "Puterea Prezentului"tot de acelasi autor? Sa stiu sa nu imi pierd timpul si energia de pomana+ca dureaza destul de mult, ore intregi.Cineva care le-a ascultat? Pareri? Merita?

Răspuns Câştigător
| Paula2018 a răspuns:

De prima parte nu știu ce sa zic, însă Puterea Prezentului, zic ca merita. Nu te plictisești, o Asculți când ai timp, îți faci un ceai, te relaxezi, ai de învățat multe de acolo.