| BBGman a întrebat:

Nu am citit niciun roman de al lui Dan Brown pana acum.
Pot citi direct ultimul sau roman (Inferno) sau e recomandat sa incep cu primele, precum Codul lui Da Vinci?
Se leaga povestea din aceste romane?
Ce roman de al lui Dan Brown imi recomandati sa citesc prima data?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am citit niciun roman de Dan Brown-dar vreau sa incep sa citesc Ingeri si demoni.

| ticataca a răspuns:

Dan Brown a scris mai multe. Daca esti pasionat de astfel de lecturi, poti incepe cu oricare vrei. Trebuie doar sa fii pregatit sa citesti si sa intelegi ce scrie Dan Brown. Eu ti-as recomanda sa incepi prin a citi cate ceva chiar despre autor. Te va ajuta in lecturi. Am vazut aici cateva date biografice: http://bit.ly/1mrauAW

| Adeee20 a răspuns:

Îți recomand așa, trilogia Dan Brown
1) Îngeri și demoni
2) Codul lui da Vinci
3) Simbolul pierdut

Se leagă și-s nemaipomenite. Le citeam cu sufletul la gură, curioasă de ce urmează să se întâmple!