| ioanaabt a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea Codul lui Da Vinci de Dan Brown? Care dintre voi a citit-o? FUNDA!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este un roman bine scris, alert, captivant si mi-a placut. Este adevarat ca ipoteza de la care pleaca este trasa de par, dar asta nu-i stirbeste cu nimic atractivitatea. Daca nu l-ai citit ti-l recomand cu caldura, n-o sa regreti. Numai bine!

8 răspunsuri:
| bebetho a răspuns:

Nu de mult am citit-o, mi-a placut foarte mult, e captivanta si usor de lecturat. Daca iti place asa mult iti recomand sa citesti si Ingeri si Demoni.

| ioanaabt explică:

Eu tocmai o lecturez, imi place foarte mult si tocmai de aceea am pus intrebarea, stiind ca aceasta carte a creeat foarte multe controverse happy

| ruPfashu a răspuns:

Am inceput sa o citesc. Mi se pare foarte captivanta si pe langa asta foarte bine structurata. Ce sa zic... nota 10 pentru Dan Brown!

| Firefly a răspuns:

E una din cartile mele preferate.O carte foarte interesanta, cu un subiect neprevizibil, care te tine in suspans pana la sfarsit. Chiar mi-a schimbat viziunea despre unele lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte SF foarte bine realizata. Ti-o recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blasfemie la adresa sf-ului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit-o si am si folosit o parte din ea.la buda. avea hartia moale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ NICU, dezvolta putin ideea ta, ca am chef de cearta! laughing
De zici asta mai vecine?