| adisuper a întrebat:

Nu ştiu exact dacă este categoria corectă, dar totuşi ţine de religie
De unde pot cumpăra cărţii de Aleister Crowley, Anton LaVey, Eliphas Levi? În bucureşti?

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu vrei si de Salman Rushdie, sa-i ai pe toti "dracii" in aceeasi biblioteca? laughing

| adisuper explică (pentru Dumnezău):

Am citit o carte scrisă de el, nu a fost cine ştie ce...

| adisuper explică (pentru NoShit):

Nu am nevoie de biblie, mă interesează alte cărţi.

| MishuD a răspuns:

Categoria e buna, dar nu cred ca o sa gasesti un raspuns.
Cauta pe wikipedia autorii si identifica titlurile pe care le vrei, apoi incearca la librariile online. sunt cateva destul de okay in.ro si ai destule sanse.
cu mai mult de atat nu te pot ajuta.

| adisuper explică (pentru MishuD):

Mulţumesc,o să caut, am găsit câteva pdf în engleză, dar nu îmi place cititul pe monitor şi nici pe coli trase la imprimantă, oricum mulţumesc