| Vernusio a întrebat:

O carte care promite sa te vindece sau sa te ajute cumva intr-un fel (la moral)

Răspuns Câştigător
| LeslieD a răspuns:

Cartile lui Eckhart Tolle - Puterea Prezentului; Un Pamant Nou.
Cartile lui Vadim Zeland - Transurfingul realitatii (Transurfing Reality).
Cartile astea nu doar ca te ajuta, te trezesc din somnul care l-ai dus pana acum, incepi sa vezi ceea ce majoritatea nu vad, sa intelegi ceea ce altii nu inteleg, iar asta e ceva extraordinar, gustul libertatii pure.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MephisFm a răspuns:

Zbor prin lucarna spartă - Diana Ilie
E o carte emotionantă, despre bunatatea si speranta existenta si in cele mai intunecate locuri. Povestea e tristă dar arata cum cu ajutorul celor dragi poti trece prin multe. Eu recomand cartea cu toată inima.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Biblia. Promite, asta nu inseamna ca o si face.winking