| AvalohAlyn a întrebat:

O carte ce imi poate schimba viata in bine?

4 răspunsuri:
| Irinel15123532 a răspuns:

Noul testament ''Si suntem schimbati din slava in slava tot mai mult spre asemanarea cu Domnul nostru Iisus Hristos''

| Celcestietot a răspuns:

Biblia, sincer.

| fanernest123 a răspuns:

„Marele Gatsby" de F. Scott Fitzgerald happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru fanernest123):

Total de acord cu Gatsby happy. Plus studul china big grin. Biblia doar dupa ce ajungi la un nivel mai profund de intelegere, daca o citesti superficial in primul rand ca nu intelegi nimic si in al doilea ca daca intelegi o sa fi tentat sa interpretezi prin indoctrinarea unui cult cu care ai avut vreodata tangenta, nu conteaza care e el.