| Sherlocka a întrebat:

Ok.Deci am o intrebare pentru persoanele ce au cont pe watpad.Am o carte si bine-inteles ca mai am si eu greseli, asa ca le modific.Chestia e ca,cand ma uit eu apare modificat, dar cand se uita cititorii nu apare modificat.Ce vreau eu sa va intreb:Cum pot actualiza capitolele.(De exemplu sa schimb numele capitolelor.)Va rog mult sa imi spuneti daca stiti.

1 răspuns:
| xDediiii a răspuns:

Păi trebuie să tergi povestea. O salvezi în calculator modifici greselile si după le postezi. Fundă?