| Pisyc99 a întrebat:

Cred ca am dat pe ceva pe youtube ca imi face figuri. De exemplu cand ma uit la un video si vreau sa il schimb imi apare tot acela (doar numele se schimba ). Sper ca ati inteles. Fundita celui care ma ajuta :*

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Youtube nu are nimic. calculatorul tau are. si mai exact din cauza ca ai instalat ceva fara sa il verifici.
cand descarci ceva de pe net verifica mai intai de unde l-ai luat. trebuie sa fie o sursa cat de cat credibila. altfel risti sa iti instalezi programe cu virusi sau addware. vezi ce add-onuri ai instalate la browser si stergele. poate se rezolva.