| broscutsaaa a întrebat:

Cum imi schimb numele de la contul youtube? Spre exemplu ( pentru cei ce nu au inteles ce am vrut sa spun ), imi apare numele Xulescu. si vreau sa-l schimb in Xsimplu. laughing Funditaaa.hee hee

2 răspunsuri:
| broscutsaaa explică:

Problema e ca nu vreau sa il schimb, am multe vizualizari si subscriberi...

| didu_5680 a răspuns:

Nu il poti schimba, am incercat si eu, insa poti crea alt cont pe aceeasi adresa de e-mail, dupa ce il stergi pe cel actual.
Ca sa il poti sterge pe cel actual intra in "My Channel"->"Recent Activity"->"privacy"(e scris cu albastru, exact langa titlu)->"Manage Account"(e ultimul din lista care iti apare)->"Delete Acount". Good luck love struck