| ღAnonimღ a întrebat:

Pe Wattpad, odata ce publici o carte (neterminata inca, logic), ii poti schimba titlul dupa aceea?

Răspuns Câştigător
| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns:

Da sigur ca poti...dai la lucrarile mele >>iti apare poveste cu titlu si poza pe care ai pus-o inainte >> in dreapta ai manage, new part, editeaza si delete >> dai pe manage si iti apare o caseta unde sprie titlu, descriere, capitole in aceasta poveste >> dai in dreptu la titlu >> il stergi pe primul si il spri pe cel pe care il doresti
sau >> dai pe editeaza >>vezi unde srie titlul >> il stergi si il spri pe cel dorit.

1 răspuns:
| vRemi a răspuns:

Nu.