| AvalohAlyn a întrebat:

Pentru cine a citit seria de 3 carti "Fluturi"(Irina Binder), cum vi s-a parut? V-au placut? Ce parere aveti despre poveste?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-au placut toate 3 volumele. Presupun că acesta este şi secretul succesului acestei trilogii: frazele sunt vii, le simţi şi le trăieşti ca şi când ţi-ar fi smulse din propria carne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, primele 2 volume m-au ținut cu sufletul la gură, cu cât citeam mai mult eram mai captivată... în schimb volumul 3 mie una mi s-a părut tras de păr rău. Asta este fix parerea mea.

| SabinaAndreea a răspuns:

Fluturi de Irina Binder....Penibil.O manea transcrisa intr-o carte, o telenovela prost scrisa.

| AnneMusat20122902 a răspuns (pentru SabinaAndreea):

Sa stie ca mie nu mie se pare okay sa vorbesți aşa urat despre o carte. Chiar nu esti o persoana care sa întelega iubirea, sacrificiul şi tristetea. Cartea asta te invața sa ierti, sa iubesți. Chiar a început sa îmi dea lacrimi la unele pagini. Cartea nu a fost prost scrisa, ci tu nu ai sentimentele potrivite ca sa întelegi cartea, draga! Învața sa gaseştii in orice cate un lucru positiv!?