| AvalohAlyn a întrebat:

A mai citit cineva volumele"Fluturi" de Irina Binder? V-au placut? Eu cred ca sunt singurul baiat caruia i-au placut aceste 2 cartilaughingCiudat nu? Sau poate nu.A mai citit cineva Fluturi, ce parere v-au lasat volumele?

Răspuns Câştigător
| lexiatanasiu a răspuns:

Da, le-am citit. Doar primele 2 volumele. Mi-au placut. Transmit emotie. Am inteles ca trebuie sa apara cat de curand Fluturi Volumul 3 Irina Binder. Se poate face deja precomanda http://www.librex.ro/fictiune/fluturi-irina-binder-volumul-3.html

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, le-am citit eu. Drama si iubire, hmm, mai mult ma incanta drama big grin.
Totusi, scrie binisor. Sunt curioasa cu cine a ramas pana la urma.
Am un prieten care le-a citit si i-au placut, nu esti singurul laughing).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poeziile nu sunt pentru ati confirma ceea ce esti deja ci altceva in afara sinelui si mult mai intens.

| CMIonut a răspuns:

Din pacate nu le-am citit.In schimb, colega de banca care le-a citit mi-a povestit o luna despre ce se intampla si toate alea.Chiar vreau sa le citesc si eu happy Sfat:sper ca ai citit si ceva de John Green, daca nu apuca-te.E superrrrrrrrrrrrrr happy big grin