| PepsiGirl a întrebat:

Pentru fani cartilor! Care ați citit academia vampirilor? V-a plăcut? Care e personajul vostru preferat? Al meu e Dimitri vrea sa pară dur și misterios!

3 răspunsuri:
| Feysandshipper a răspuns:

Am iubit cartile, au fost preferatele mele timp de ani, deși, atenție SPOILER, preferatul meu a fost Adrian. E naspa ca nu au tradus si seria Bloodlines happy

| Sandor12921 a răspuns:

Va dati seama ca am citit, dar nu ce spui tu, nu o recomand daca e cu vampiri, pentru ca, va dati seama, e vampiri laughing))

| PepsiGirl explică (pentru Feysandshipper):

Da! Chiar e nașpa! Sper ca pe viitor sa o facă