| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu vrea să scrie un triler. Vi se pare că i-ar scădea valoarea, dacă personajul principal (șeful unui clan) devine satanist și asistă la fenomene paranormale precum telepatie, invocarea furtunilor și a tunetelor. El ar fi un fel de vampir, cu viteză mărită, mai greu de ucis decât oamenii obișnuiți de câteva ori și viață puțin mai lungă (până în 140 de ani).
Vi se pare că aceste elemente ar putea să strice experiența, sau dimpotrivă?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Deja suna aiureahee hee

| Adry05 a răspuns:

îmi plăcea până la partea cu „un fel de vampir", deja sună a rahat adolescentin

| sierra1 a răspuns:

" ClaneLinn : Prietenul meu vrea să scrie un triler..."

- wow, satanist, vampir cu viteză mărită, tunete: promit, iau bilet la lojă (dacă apare)!

| johnnny123 a răspuns:

Vrea sa scrie un thriller* sau o salata de clisee infantile?

| Maeve a răspuns:

Da. Le strica

| Denisa730 a răspuns:

N-ar mai fi thriller daca devine vampir Spune-i să-l facă criminal în serie si asa poate poate iese ceva