| Diuuu_3569 a întrebat:

Credeti ca exista fenomene paranormale?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te uiti la discovery channel o sa vezi o multime, apar fantome in case la oameni dar nu stiu cum se cheama programul.

| ZEU93 a răspuns:

Da,teoretic daca crezi in Dumnezeu ar fi logic sa crezi si in suflete ratacite big grin

| Andradaaaaa a răspuns:

Tu ce crezi? Locic ca da laughing

| daiannna_9951 a răspuns:

Dumnezeu stie ce mai exista...sunt atatea ipoteze.

| MishikiCrisy a răspuns:

Da sigur exista. 100% da. Uita-te la "vanatorii de fantome" de pe AXNscf la ora 19:00 sau la 02:00 noaptea. Asa cum D-zeu exista, exista si fenomene paranormale. Dar nu-ti fie frica de ele. Sunt oameni(sau animale) care au murit si le e dor de un loc de care sau atasat sau de o persoana si for sa stea langa ele(adica sa le mai vada). fundita pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Soriinax a răspuns:

Asa cum exista Dumnezeu, asa exista si opusul Lui happy