| JetBlueJet a întrebat:

Profesoara de romana ne-a prezentat azi la scoala niste carti, printre care una care se numeste "LEGENDA" si este dedicata fanilor "Hunger Games". Cartea costa 24 lei (din cate am retinut).
Ce spuneti mi-o cumpar? (O mai are cineva?)
Pareri happy?

7 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Dacă nu ți se pare scumpă, de ce nu? Eu una mi-aș lua-o, categoric. Ador fantasticul, și am auzit numai lucruri bune despre „Hunger Games".

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... Stiu pe cineva care numai despre cartile astea legate de Hunger Games vorbea.

| nikonick14 a răspuns:

Daaaa e suuuuper

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

big grin

| PrincipiulCapoli a răspuns:

Eu zic sa te pregatesti de bac si las-o pe profesoara sa isi vanda cartile, altcuiva.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Faci... mare la profesoara de romana si pe a ta o tai.
mai bine o cumperi de la librarie decat sa imbogatesti profesoara de romana care face afaceri de sute de euro pe cartile vandute copiilor naivi

| dropp a răspuns:

Sunt fan Hunger Games..eu as cumpara-o.