| Ionela14 a întrebat:

Puteti sa mi spuneti si mie un site sau o carte unde gasesc ceva despre femeia, familia si societatea noului mileniu. legat de istorie..ast rasp..am mare nevoie..multumesc :*

1 răspuns:
| SkyIsMyLimit a răspuns:

Depinde ce vrei.du-te la o biblioteca.dar s-ar putea sa gasesti imi mult ca cea a lui Mircea Cartatrescu "De ce iubim femeile?"care e din experienta lui.dar nu cred ca te intereseaza tampenii de genu si deci bibliotecara te va ajuta mai bine decat noi.