| IoanaDariaH a întrebat:

Recent am terminat de citit,, Razboiul care mi-a salvat viata" foarte frumoasa v-o recomand daca nu ati citit-o inca.
Daca ati citit-o stiti ca se termina brusc si te lasa curios.
Exista si a doua carte? Daca da imi dati va rog un link?

5 răspunsuri:
| consilier28 a răspuns:

Raspuns oficial de la autoarea cartii - Kimberly Brubaker Bradley Yes! It's called The War I Finally Won and it will be published October 3, 2017 -

| IoanaDariaH explică (pentru consilier28):

....Ai cumva macar un link pdf? Poate fi si in engleza

| consilier28 a răspuns (pentru IoanaDariaH):

Gratis nu se gaseste...un link cu cartea https://www.books-express.ro/the-war-i-finally-won/p/yfn,9780525429203
se poate cumpara cu 90 de lei

| Ajutor2004 a răspuns:

Am citit si eu cartea, iar cu parere de rau te anunt ca nu este o a doua parte.

| IoanaDariaH explică (pentru Ajutor2004):

Am gasit.Este o carte.Insa inca nu este tradusa in romana.A fost publicata in octombrie