| Butterfly23 a întrebat:

Tocmai am terminat de citit cartea "Intre doua avioane" de Cynthia Langston(foarte frumoasa carte, merita citita. V-o recomand garantat!), dar finalul a fost deschis pentru ca exista si o parte a doua... dar nu stiu daca a aparut si as vea sa stiu daca cineva stie daca a aparut si unde o pot gasi...si daca a se poate si petul.
FFFUNDA!
Merci anticipat!

1 răspuns:
| Mikey020600 a răspuns:

Buna! Din cate am citit si am inteles de aici: http://www.humanitas.ro/humanitas-fiction/intre-doua-avioane - inca nu a aparut al II-lea volum.