| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi o carte. Sa nu fie de dragoste sau cu un sfarsit trist. Merci.

7 răspunsuri:
| eckblume a răspuns:

''Cismigiu et Comp ''de Grigore Bajenaru. E grozava cartea!

| Crux a răspuns:

"Omul care isi confunda sotia cu o palarie", Oliver Sacks.
Cartea este a unui neurolog si descrie cateva cazuri ale pacietilor sai. Cazuri extrem de bizare. daca te pasioneaza domeniul asta, ti.o recomand.
Lectura placuta!

| alin180 a răspuns:

Suge-o,Ramona!

| devil32angel23 a răspuns:

The vampire diaries carte

| Alexa07Alexa a răspuns:

Incearca jurnalul Annei Frank, e ceva istoric din vremea razboiului. Si un exemplar foarte bine vandut in zeci de tari.Sau nu stiu daca vrei sa mai afli ceva pentru cultura ta generala recomand cu mult drag cartile lui Sigmund Freud, carti de psihanaliza si psihologie.iti dezvolta foarte mult vocabularul si desigur afli lucruri despre care nici nu credeai ca exista.

| vreauraspunsuribune a răspuns:

Un simplu geniu - David Baldacci