| djphilosoph a întrebat:

Sal TPU!
Am o poveste pe Wattpad, si as vrea sa stiu ce parere aveti despre ea:
http://w.tt/1rrN9Cp
Sper sa va placa.
Si, daca aveti cont de Wattpad, puteti sa-mi trimiteti mesaj sa facem schimb de pareri.

Răspuns Câştigător
| TheMiningSheep a răspuns:

Tare big grin
Incearca si scenarii pentru filme.
Le poti vinde pe net.
Auch
Ma lovit o idee XD
Vrei sa le public pe Google Play?
Sunt Developer Android
Le pun cu 15 lei si eu primesc 3 lei :3
Scrie-mi big grin

5 răspunsuri:
| djphilosoph explică:

Si eu stiu sa fac aplicatii simple pe android. Multumesc de oferta. :-)

| Teardrop a răspuns (pentru TheMiningSheep):

Random question: cât de serioasă e treaba asta, şi în ce condiţii se întâmplă?

| djphilosoph explică:

Teardrop, la ce te referi?

| TheMiningSheep a răspuns (pentru djphilosoph):

Bine...Nu o fac aplicatie, are Google Play Rubrica Carti, Am nevoie doar de pdf

| djphilosoph explică:

@TheMiningSheep Nu mersi din 2 motive:
Crede-ma, stiucsa fac aplicatii pe android si sa le public pe play, si nu stiu sa o pun pe Carti Play?
2. Nu e gata!