| horeabazatu2012 a întrebat:

Sal TPU de o zi mi-am comandat niste carti de pe un site ( elefant.ro daca conteaza ) si azi mi-o venit numa ca alta ii problema. Eu mi-am comandat 3 carti printre care si una care scria produs in stoc furnizor si ma lasa s-o comand (sau sa o adaug in cos ) numa ca termenu de livrare era de zece zile pe langa asta 24 ore.Si azi mi-o venit primele 2 carti dar cealalta nu mi-o venit ( cea cu termen de zece zile ). am crezut ca comanda va veni toata peste zece zile. Si ce sa fac sa astept sa vad daca vine sau nu mi-o mai trimit si sa imi comand de pe alt site. Va rog sa imi raspundeti cum credeti de cuvinta, dau funda.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vorbeste cu cei de la magazin, da-le un telefon sau un mesaj si afli care-i problema, noi nu putem sa-ti spunem precis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu iti mai vine. E posibil sa nu o mai aiba in stoc. Daca ai rabdare, asteapta sa nu o ai de doua ori. Daca nu, comanda alta.

| aikman01 a răspuns:

Daca ai facut o singura comanda trebuia sa ajunga toate gramada... daca ai trimis comenzi separate e normal ce s.a intamplat, daca ai facut o singura comanda sa suni la ei si sa ii iei putin la rost
funda? happy

| horeabazatu2012 explică:

Problema ii ca nu raspunda la telefon numa prin email