| Adrianadi44 a întrebat:

Salut TPU,am comandat ieri o boxa portabila de pe eMAG si imi scria in stoc furnizor, ce inseamna si in cat timp vine comanda? Multumesc anticipat!

Dau funda

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Preluat din termenii si conditiile eMAG:
""In stoc furnizor" – Bunul nu este disponibil in stocul eMAG. Daca inregistrezi o Comanda pentru un Bun care are in dreptul lui "in stoc furnizor", unul dintre consultantii nostri de vanzari te va contacta in cel mai scurt timp ca sa iti comunice disponibilitatea Bunului."

Link: https://www.emag.ro/info/informatii-despre-o-comanda-in-derulare