| bastars a întrebat:

As dori sa citesc carti despre istoria japoniei asemanatoare cu cartea Shogun de James Clavell. Doresc ca acele carti sa fie in romana dar sa nu fie scrise de James Clavell.

3 răspunsuri:
| florentina_9904 a răspuns:

Buna este o carte de la national geographic despre china o am eu are aproape 500 de pagini o poti gasi in libratii sau pe net succes!

| サクラ a răspuns (pentru florentina_9904):

A spus Japonia nu China, sunt 2 civilizatii total diferite.

| bastars explică (pentru florentina_9904):

Exact cum a spus si narutofan (si eu sunt fan naruto) caut despre japonia si oricum nu mi-ai spus nici cum se numeste cartea