| Nikolaus a întrebat:

Salut.Care stiti daca exista cartile traduse din seria Zombie Fallout de Mark Tufo? As vrea sa le citesc in romana..As putea sa le cumpar si in engleza dar ar costa o avere si ar trebui sa astept vreo 3 saptamani sa ajunga de pe site-urile straine...

2 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

De ce nu încerci să le citești pe scribd?happy

| Nikolaus explică (pentru Alexandru98):

Nu sunt deloc cu cititul de pe laptop/tableta/calculator sau alt device electronic.Imi place sa simt cartea in mana si sa ma relaxez citind-o fara sa-mi bulesc ochii happy.