| kiddycud a întrebat:

Buna TPU.Scuze de catgorie, dar aici sunt foarte multe intrebari.Nu stiti de unde pot cumpar carti online.Imi trebuie siteuri din anglia.Mai exact as vrea cartile 4; 5; 6 din seria Vampiratii si cum nu sunt traduse in romana m-am gandit sa la citesc in engleza.

3 răspunsuri:
| Annemari3 a răspuns:

Http://www.vampirates.co.uk/the-books/
Incearca aici, nu stiu daca poti citi online, daca nu mai incearca cu google.
Aici spune clar ca nu e legal din pacate si poti citi foarte putine pagini pe google
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080905135508AA1wucH

| NewLife18 a răspuns:

Pe pro-libraria.ro ai incercat?:d
Bafta

| kiddycud explică:

Engleza.imi trebuie in engleza.