| yaki a întrebat:

Salut caut cartea " Zece negri mititei", stie cineva unde o pot gasi?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La mine în bibilotecă :)!

Vezi aici: http://cartielectronice.blogspot.ro/......negri.html

| yaki explică (pentru floresdemayo):

Mersi pentru ajutor!

7 răspunsuri:
| Iunona a răspuns:

La editura adevarul. In jur de 10-20 lei.

| zahre a răspuns:

La bibliotecalocala(din orasul tau). Trebuie sa-ti faci fisa.

| Madalina285 a răspuns:

Cred ca o poti gasi in majoritatea librariilor, dar sigur o gasesti la Diverta.winking

| nistor12 a răspuns:

D a stiu eu la biblioteca librarie sau ca sa citesti din pc de la linkul asta::;; ro.wikipedia.org/wiki/Fișier:Zece_negri_mititei.jpg
Funda:XXXx

Răspuns utilizator avertizat