| Incomprensibil a întrebat:

Salut.
Cine este așa-zisul personaj I.C. din cartea "Cel mai iubit dintre pământeni", de Marin Preda?

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Pentru Aditzu...
Teoretic ai dreptate, dar nu vezi că omuleții ăștia ar trebui îndrumați și cum să ducă lingura la gură, și la ce folosește hîrtia higienică.
Noroc că există internet, google și TPU.
Crezi că degeaba are comunitatea aceasta aproape un milion de utilizatori.
Să fii sănătos!

| Aditzu a răspuns:

Re.
Iosif Chişinevschi.

| corolav a răspuns (pentru Aditzu):

L-ai rupt cu răspunsul!
S-ar putea să te întrebe: Și... cine a fost Iosif Chișinevschi?

| Aditzu a răspuns (pentru corolav):

Ca sa afle cine e poate sa il googl-eze. eu am dat raspunsul pentru Abrevierea I.C!