| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cine mă poate ajuta vă rog.
Unde pot să procur cartea "Fluturi" de Irina Binder în Chișinău.
Vă rog mult cine știe, aștept răspuns! happy

3 răspunsuri:
| lexiatanasiu a răspuns:

Gasesti foarte usor pe net. Eu am cumparat-o de www.librex.ro la cel mai mic pret www.librex.ro/fluturi-irina-binder

| AndreiUrse a răspuns:

Nu sunt din Chisinau, dar iti pot recomanda o metoda internationala.
Informeaza-te in privinta catorva librarii din oras daca au cartea pe stoc.
Daca nu o au foloseste tehnologia: magazin online.
http://www.editura-foryou.ro/....../index.php
si pentru ca nu este tara membra a UE o ceri prin posta, nu prin curier. Ceva mai scump, dar daca vrei cartea merita banii.

| Ochievschi_Rodika_1993 a răspuns:

Poti sa incerci pe bestseller.md... in librarii e cam dificit din cite stiu eu happy