| JusticeForCraiova a întrebat:

Salut, Daca raman corigent la logica pe primul semestru cu media 4 si pe al doilea scot un 6 raman trec nu? am 2 de 4 la logicacrying un profesor tare al draq

Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

Parcă ai vorbi de proful meu din clasa a9a laughing Şi da, vei trece.

3 răspunsuri:
| annabountii99 a răspuns:

Treci cu siguranta daca iei nu mai putin de 6, pentru ca gandeste logic: 4+6=10:2=5; iti iese fix cat sa nu ramaiwinking

| RebekahMikaelson a răspuns:

Nasol...un prof de asta am si eu la mate si app treci daca scoti cel putin 6 pe al doilea semestru

| alexsmyley a răspuns:

Daca scoti 6 pe al 2-lea semestru ai trecut.Important e sa iti iasa media anuala cel putin 5!