| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Salut. Imi dati niste exemple de mesaje dragute pentru o fata, de craciun?

14 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Mișto că te-ai gândit la ea
Ceva simbolic, care o pasionează
Nu-i vorba de bani, o fata va aprecia mai mult faptul că ai fost atent la pasiunile ei
Poate o carte, sau o trusa de machiaj, un tricou /bluza cu trupa favorita / un glob decorativ

| zurick a răspuns:

Aș putea să încerc să fiu original, dar hey, uite urarea unui anonim de pe net, o poți căuta pe google.

| Lioana a răspuns:

Spune-i ceva ce vine din sufletul tau. Textele de pe net chiar daca sunt dragute se simte ca nu sunt gandite de tine, ca sunt doar vorbe. Dar daca-ti deschizi sufletul si vei lasa sa iasa ceva din el va iesi ceva dragut si impresionant.

| Lukasssz a răspuns:

Tu esti cel mai frumos cadou de Craciun pe care il pot avea(iti dai seama, vrajeala maxima).

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Ce legatura are asta cu literatura?

| literallythesamebruh a răspuns:

Mereu e bine venit clasicul "te iubesc" sau un fel de declarație în care să îi spui ceea ce simți pentru ea. Dacă nu există mult mai multe metode prin care o poți impresiona, o mica atenție sau ceva.

| TheStrategist a răspuns:

Asta nu are nici o legătură cu literatura

| SasaSasa2000 a răspuns:

Ești frumoasă că un pom de Crăciun frumos împodobit.

Răspuns utilizator avertizat
| Elan a răspuns:

Urs De Plus

| Valkyrie95 a răspuns:

"Craciunul e mult mai frumos alaturi de tine" - e un mesaj dragut.

| diabetzaharat a răspuns:

I-am impromutat un leu unei fete odata si mi l-a dat inapoi peste 3-4 ani si ca sa fac haz de chestia asta de fiecare data cand ii fac o urare includ un joc de cuvinte care sa contina cuvantul leu

fa ceva similar

| ioan31o a răspuns:

Tu ești caldura Crăciunului meu și cel mai prețios dar. Te iubesc!