| AndreiAndrei89 a întrebat:

Miercuri sunt simularile la mate si credeti-ma ca nu am fost absolut la nici o ora de mate in al doilea semestru. laughing Ma poate ajuta cineva cu niste lectii necesare pentru simularea la matematica?(macar numele unor lectii de baza care trebuiesc stiute si le caut eu pe net)

7 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

In ce clasa esti?

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Nu-ți face probleme, tu ești un elev foarte doxat, așa că orice subiect, îți va cădea la examen, îl vei rezolva dintr-o lovitură! baftă multă!

| cliviuv a răspuns (pentru anamariarot):

Cred ca e in aceeasi clasa cu tine.

| Vinsieu a răspuns:

Tu nu ai fost la ore si vrei "niste lectii necesare". Inteleg ca nu ai fost in viata ta la orele de matematica altfel ai fi stiut ca toate lectiile sunt necesare. Aici, nu poti sari materia si sa ai norocul "sa cazi pe subiect" ca la alte materii.

| asperger3 a răspuns:

E joi. Nu mai e miercuri.
Si eu am la istorie pentru a xi-a

| anamariarot a răspuns (pentru cliviuv):

Daca ar fi in aceeasi "clasa" cu mine, n-ar avea simulari, ca eu am terminat liceul.

| AndreiAndrei89 explică:

Repet: in semestrul al doilea nu am fost la nici o ora; doar in semestrul al doilea.La lectiile de baza ma refeream in general la lectiile necesare pentru subiectul 1.