| Oliver24 a întrebat:

Nu stiu daca e corecta categoria dar am sa las aici ceva. Imi puteti da toate definitiile si exemple la toate timpurile din limba engleza?

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Http://www.rapiduldeengleza.ro/......a-engleza/
Aici le ai pe toate timpurile plus traduceri in romana si explicate cu exemple. Funda? :)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"am sa las aici ceva" e atat de fumata, voi chiar nu aveti alta replica originala? mai ales ca ai folosit-o gresit in context.

https://www.learnenglishteam.com/english-verb-tenses-tables/

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Temele nu se fac pe TPU. Pune mana si invata, macar sa inveti sa servesti strainii cand iti cer shaworma cu de toate...

| Oliver24 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Nu e tema, stiu sa vorbesc foarte bine engleza, am nevoie doar de timpuri sa stiu cand sa le folosesc