| Byankaa66 a întrebat:

Funda! Imi poate recomanda cineva o carte despre gramatica limbii engleze? Ma intereseaza sa fie in limba romana (pe net exista si variante in limba engleza) si sa contina toate timpurile in limba engleza cu explicatii si exemple.

4 răspunsuri:
| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Nu este cartea completă, dar vad că este forte bine structurată.

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Caută pe net, la librării, la anticariat, poate găsești ceva mai ieftin.

| Lucian4 a răspuns:

Daca zici ca sunt doar in engleza, cauta la libraria din oras ca este scris in lb romana