| Aberdeen a întrebat:

O sa trec la subiect.Care este cel mai bun site de pe care pot cumpara carti online? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Salut! www.elefant.ro este un site foarte bun de carti, avand foarte-foarte multe volume atat de beletristica, cat si de carti tehnice si stiintifice din diferite domenii, toate la preturi accesibile si e un site sigur, unde iti livreaza la timp comanda etc. spor la cumparaturi si numai bine!

| Aberdeen explică (pentru Euletitia):

Multumesc mult

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Cea mai buna librarie on line (un numar impresionant de volume, diversitate, rapiditate, raport calitate-pret + promotii aproape in fiecare luna) http://librarie.carturesti.ro/prima-pagina-1/

| IF45e a răspuns:

Cel mai bine e sa cumperi carti direct de la editura zic eu dar oricum iti dau un site http://www.elefant.ro/ e cel mai bun

| rameshwaram a răspuns:

Okazii.com e super tare, nu platesti comision daca vanzatorul e din orasul tau plus ca te poti intalni cu vanzatorul/vanzatoarea si asa poti sa vezi si starea cartilor, eu am cumparat ceva carti si iti recomand cu incredere