| Blandiana05 a întrebat:

Salut, pentru care au citit Fluturi de Irina Binder, ce credeti, Irina mai este si acum cu Robert(daca asta o fi numele real)? La finalul vol 3 s-au impacat si ma gandeam, daca povestea e intr- adevar autobiografie, cei doi chiar au ramas impreuna, allegedly.
Desi am auzit ca are un iubit pe care il numeste Alex...dar poate Alex e de fapt Robert pe numele real?
Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Hirol a răspuns:

E fictiune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Irina margarina dristor? O fi cu Robert turcescu.

| Blandiana05 explică (pentru Hirol):

Autoarea a sustinut in nenumarate randuri ca nu e, tocmai de aceea am si intrebat. Este povestea ei de viata.