| NAdrian a întrebat:

Buna happy
Ce parere aveti despre fenomenul "Fluturi - Irina Binder"?

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

La inceput credeam ca e o mizerie de carte, dupa nume mi-am dat seama.Dar toata lumea vorbea despre ea, asa ca i-am dat o sansa.Pacat,teoria mea a fost confirmata, e un jeg.Nu merita nici macar sa te stergi cu ea intre buci.

| lexiatanasiu a răspuns:

Este o carte buna. O poveste de dragoste! Sunt insa si persoane care o contesta. Eu cred ca merita citita. Este cea mai cautata carte in ultimii 2 ani in Romania. Eu am cumparat-o de www.librex.ro la cel mai mic pret www.librex.ro/fluturi-irina-binder