| Aalexander a întrebat:

Salut.
Sunt clasa a 12-a si m am saturat de romane politiste si ce mi mai dau astia la scoala.
Imi puteti da cateva titluri de romane de dragoste sau porno? (de o fi vreo diferenta intre ele)

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu bacul venind repede mai ai timp de carti?

| Aalexander explică (pentru suntserios):

Sunt la filologiehappy plus ca mi ia 1-2 zile sa citesc un romanhappy

| PedoBarbie a răspuns:

Maitreyi se dă şi la şcoală şi e roman de dragoste sau porno.

| Aalexander explică (pentru PedoBarbie):

Da, l am citit intr-a 7-a.
Altceva mai stii sau doar vrei sa pari cult?

| PedoBarbie a răspuns (pentru Aalexander):

Eu am dorit să te ajut răspunzând cu am putut.

| Aalexander explică (pentru PedoBarbie):

Pai tot ce ne a dat la scoala am citit deja sad

| PedoBarbie a răspuns (pentru Aalexander):

50 shades of grey e o carte.

| awspam a răspuns:

Asta a fost cu toate generatiile de viitore slugi ale societati, au fost pusi sa citeasca pe banda rulanta obligat fortat jeguri scrie de deviatii sexual si lepre ale societatii denumiti autori de romane, ala baltagul e ca biblia horror in forma de DA ASA E BINE nu cum faceti voi si din astea racism si alte lucruri de genul asta

| Lisa01 a răspuns:

Un roman de dragoste ar fi Atractie periculoasa de la Judith McNaught si unul erotic ar fi Aventurile unei prostituate de lux Bucurestene(copiata dupa belle de nuit).