| Cristi_Cristi_2000 a întrebat:

Salut sunt Cristi. Am nevoie de ajutor la o tema de vacanta la matematica [ mai am vreo 10 exerciti ] ma poate ajuta cineva cu ele va rog va dau skype si messu ca sa ma ajutati cine vrea, Multumesc P.S.: Am uitat sa mentionez ca exercitile sunt de clasa a 7 Skype: cristi. fcsb.10 [qCristi] Messenger: cristi_george10@yahoo.com

1 răspuns:
| Yellow94 a răspuns:

Le faci geaba, ca n-o sa te verifice nimeni atunci cand revii din vacanta big grin