| SusSusAmogus a întrebat:

Salut, sunt intr-un club de lectura ceva timp. Sunt disperat. Am citit cartea vertijia de 2 ori si n-am inteles nimic. Ma vor da afara. Va rog un rezumat lung si detaliat la vertijia. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cum crezi tu ca poti pacalii un club intreg, daca tu nu esti capabil sa intelegi ce ai citit si nici sa reproduci?
Fii cinstit cu tine insuti si anunta-i ca te retragi, ca sa nu ajungi in situatia sa te faci de rusine, in fata lor.

| SusSusAmogus explică (pentru Violleta2022):

Dintre toate raspunsurile de pe care le-am citit aici, asta e cel mai productiv

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cine crezi ca are timp sa-ti faca tie rezumat? Mai mult, pe aici nu se fac teme scolare. Citeste regulile intai!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai scrie o data asa si iti spun eu ca zbori de pe aici. Nu ti-e rusine? Nici sa scrii nu stii si mai esti si needucat.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu intelegi ceva nici dupa a doua citire, atunci e chestiune de inteligenta si de analfabetism functional.