| iamprettybored a întrebat:

Am cont pe wattpad si am inceput o poveste (are 6 capitole). Asta e povestea : http://www.wattpad.com/36251683-sentimente-eterne-i-prol og
Credeti ca ma pricep?

Răspuns Câştigător
| Ana90088 a răspuns:

Te-ai uitat cumva la Twilight si The vampire diares? am regasit cateva elemente din aceste serii ...in alta ordine de idei imi place cum scrii. Greselute nu prea am vazut ...deci ai facut o treaba buna dar se poate si mai bine si chiar te rog sa pui continuareabatting eyelashes:*

7 răspunsuri:
| EclipseXXX a răspuns:

Da, te pricepi, continuo poveste.

| EuDeeu a răspuns:

Sincera sa fiu imi place cum scrii si chiar nu conteaza daca te inspiri din anumite filme, asa poti scrie mult mai detaliat fiind inspirata!

| iamprettybored explică (pentru Ana90088):

Da, recunosc ca m-am uitat la aceste filme, dar nu am incercat in niciun caz sa le copiez. Am sa pun continuarea cat de repede pot. Povestea va lua o intorsatura drastica...

| iamprettybored explică (pentru EuDeeu):

Si eu cred acelasi lucru. Este prima mea poveste si am incercat pe cat posibil sa o fac sa fie cat mai buna :*

| amelicika a răspuns:

E foarte tare, bravo!

| Turquoiise a răspuns:

Heii :3

Tocmai am citit-o si imi place foarte mult, chiar te pricepi.
Te astept si eu pe la cartea mea: http://www.wattpad.com/......kittycat16